Kuidas püstitada kümblustünn väljas?

Kuidas püstitada kümblustünn väljas?

Tänapäeval püüavad inimesed üha enam elada mugavalt, ja seda mitte ainult kaasaegse tehnoloogia ja seadmete abil. Üheks selliseks “mugavuselemendiks” on välibassein. See võimaldab teil nautida kõiki spaa eeliseid kodus. Kujundus on tavaliselt ovaalne või ümmargune ja erksavärviline. Nendel kümblustünnidel on veesoojendus ja elektroonilised juhtimisvõimalused. Neid saab paigaldada nii välis- kui ka siseruumidesse.

Peamised eelised mullivannid

Väljas asuv mullivann pakub palju võimalusi. Seda saab ise seadistada, ilma et oleks vaja eriseadmeid või -seadmeid. Komplektid on varustatud juhiste ja spetsiaalselt mullivannidele mõeldud pumbaga, et õhurõhk ei kahjustaks seinu. Muid pumpasid, näiteks autopumbad, ei ole soovitatav kasutada. Vann on tavaliselt valmistatud polüestrist, millel on silikoonist põhi, nii et konstruktsioon peab vastu suurele koormusele.välitingimustes kasutatav kümblustünn

Paljudel seadmetel on sisseehitatud veesoojendusseade. See soojendab vee optimaalse temperatuurini mõne tunni jooksul. Sõltuvalt mudelist paigaldatakse 120 pihustit ümber seinte perimeetri. Neil on potentsiaal pakkuda hüdro- ja aeromassaaži. Esimene mõjub kehale tugeva veesurve kaudu. Aeromassaaž toimub õhumullide pigistamise teel.

Kasutajad võivad muretseda vee kvaliteedi pärast. Üks sellise spasüsteemi olulisi eeliseid on kloorihüdratsiooni seade. See puhastab vett spetsiaalse soolakompositsiooni abil.