Meist

sandelys

MEIST

"Teie vabaajaeksperdid," meeskond Out at Home

outathome logo

Kes me oleme?

Kesk-Euroopa ja Baltikumi e-pood Out at Home avati 2006. aastal Belgias. Ettevõtte esimene ladu oli vaid 800 ruutmeetrit, hetkel on meie laod Belgias, Luksemburgis, Hollandis, Prantsusmaal, Poolas, Leedus, Lätis ja Eestis üle 25 000 ruutmeetri.

patikimumas

Usaldusväärsed tootjad

Out at Home tootevalikusse kuuluvad maailma tuntud ja tunnustatud kaubamärgid. Bestway ja Intex on ühed tugevamaid basseinide ja mullivannide tootjaid maailmas, kelle tooteid naudivad miljonid inimesed üle terve planeedi.

pristatymas

Tarnekogemus

12-aastane rahvusvaheline kogemus paneb meid täitma tellimusi ülikiiresti ja kvaliteetselt. Kümme aastat oleme teinud koostööd ainult tugevaimate tarneagentuuridega, nagu DHL, FEDEX, VENIPAK. Enamik meie tellimusi töödeldakse automaatselt – nii 99%, et saate oma tellimuse kätte 1-2 tööpäeva jooksul.

shipping and delivery

Kaup laos

Meie peamine eesmärk – Kiire kohaletoimetamine. Seetõttu on kõik kaubad, mis meie poes on, meie laos. Garanteerime, et te ei pea tellitud toodet ootama kauem kui 1-2 tööpäeva. Ja kui meil pole laos vajalikke kaupu, tarnime need peagi meie Euroopa ladudest.

seo and web

15 aastat kogemust

Paljude aastate kogemused on edu võti. Ainult tänu professionaalsele Out at Home meeskonnale oleme suutnud saavutada klientidelt kõrgeid hinnanguid. Meie eesmärk on järgida praegust suunda ja jätkata ainult kõrgeima kvaliteediga kaupade ja teenuste pakkumist.

svetaines adresas

Tooted võrgus

Ohutu ja probleemivaba – osta veebist! Out at Home veebipood on avatud 365 päeva aastas ja 24/7. Ja kui teil on küsimusi, minge oma e-posti aadressile. vastame teie meilile kiirelt. Kutsume teid külastama kauplust ja ostma kaupu, mis pakuvad teie perele rõõmu.