Mullivannid ja nende erinevused

Bestway helsinki

Mullivannid ja nende erinevused

Kas teile meeldib lõõgastuda soojas vees ja otsite mullivanni oma majas, hoovis või terrassil? Seejärel peaksite enne endale sobivaima mudeli valimist õppima mullivannide vahel olulisi erinevusi, mis võiksid aidata teil valida sobivaima Bestway SPA. Peamised erinevused on: kuju, värv, integreeritud LED -valgustus, AirJeti õhupihustite arv, FriezShield -tehnoloogia ja hüdromassaažifunktsioon (HydroJetPro).

FreezeShield tehnoloogia

FriezShield tehnoloogia

Tuntud ka kui külmumisvastane funktsioon, saate Bestway mullivanne kasutada aastaringselt! Nii kuumadel kui ka külmadel päevadel saate neid spaasid kasutada isegi õues. Patenteeritud FreezeShield tehnoloogia, see on külmakaitse. Veepump soojendab vett automaatselt nii, et selle temperatuur ei langeks alla + 6˚C. See hoiab ära vee külmumise ja pumba või mullivanni kahjustamise.

hüdromassaaž

HydroJetPro- Hüdromassaaži funktsioon

Hüdromassaažifunktsioon on mõeldud neile, kes otsivad intensiivset mullivanni massaaži. Tootja on mullivannidesse integreerinud hüdromassaažifunktsiooni, mis on lisavool alakehale, hädavajalik asi tõeliseks lõõgastumiseks ja mugavuseks.

airjet funkcija

AirJet õhudüüsid

AirJeti õhujoad pakuvad ühtlast kogu keha massaaži tuhandete väikeste õhumullidega. Õhujugade arv mullivannides varieerub 80–180, seega võib öelda, et mida rohkem AirJeti õhujugasid, seda suurem nauding on garanteeritud.

Lay-z spa peatugi

Whirlpooli tarvikud

Maksimaalse mugavuse tagamiseks võib teil siiski vaja minna mitmeid spaatarvikuid, mille leiate hõlpsalt meie e-poe aksessuaaride ja tarvikute rubriigist: kaitsev SPA-matt, LED-valgustus, spetsiaalsed kemikaalid veetöötluseks.

Lõõgastumiseks ja puhkamiseks leiate peatoed ja spetsiaalsed joogipesad.

Samuti ärge unustage regulaarselt veefiltrit vahetada – puhas veefilter tagab spaavee puhtuse ja mullivanni tõrgeteta töö.

Meil pole kahtlust, et kõigi nende mullivannide erinevuste väljaselgitamine hõlbustab mudeli valimist, mis vastab kõigile teie ootustele. Piisab, kui otsustada, milline kuju ja värv sobivad sinna kohta, kus soovite nautida mullivanni pakutavaid naudinguid.